Pět hráčů, kteří mohou nahradit Di Maríu

Přestup ještě není definitivně stvrzen, ale na 99 procent je jasné, že se Ángel Di María stane posilou Paris St. Germain. Zlatan Ibrahimovič jej už dokonce přivítal. Manchester se tak znovu musí poohlédnout po ofenzivním záložníkovi. Kdo by mohl na Old Trafford zamířit?

Pět hráčů, kteří mohou nahradit Di Maríu
Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!

5. Cristiano Ronaldo


Vrátí se třicetiletý Cristiano Ronaldo po šesti letech zpět do Manchesteru? Fanoušci by svého hrdinu určitě moc rádi uvítali a vedení rudých ďáblů nepopírá, že o Ronalda stojí. Navíc by rádo využilo možné rozepře mezi Ronaldem a Benítezem. Náhradou za Di Maríu by byl více než dostačující, dva fakty ale stojí proti jeho návratu. V příští sezóně by měl portugalský útočník překonat několik rekordů a navíc i případná cena zřejmě bude velice odstrašující.

[break]

4. Gareth Bale


Loni byl velice často kritizován, jeho pozice v týmu mu ovšem neseděla. Stále je brán až jako druhá hvězda týmu a to se mu příliš nelíbí. Bale má ale nespornou kvalitu a návrat do Premier League by mu mohl prospět. A Manchester by získal další obrovskou posilu, která by mu měla pomoci k vysněnému titulu.

[break]

3. Mario Götze


Střelec vítězné branky z finále MS 2014 se v minulé sezóně poměrně trápil a o stále místo v základní sestavě přišel. Pep Guardiola navíc trochu nenápadně začíná s výprodejem německých hráčů a Götze by mohl být dalším. Stál už o něj Juventus, který ho chtěl získat výměnou za Arturo Vidala. Ten nakonec do bavorského velkoklubu stejně zamířil, Götze ale zatím zůstává. Louis van Gaal ale dobře ví, jak mladého německého záložníka nalákat.

[break]

2. Pedro


Neymar, Luis Suárez, Lionel Messi. To je trojice, kvůli které si Pedro v Barceloně příliš nezahraje. Po příchodu Ardy Turana navíc klesl ještě níže a z klubu zřejmě chce prchnout. Manchester United už o něj projevil zájem a příští týden by se mělo rozhodnout. Španělský útočník umí velice dobře hrát i na kraji záložní řady a Di Maríu by tak mohl plnohodnotně nahradit.

[break]

1. Marco Reus


Jeho příchod příliš pravděpodobný není, ovšem co my víme. Stát se může opravdu cokoliv. O Reuse stojí Arsenal i Liverpool, United by tak mohli být tím třetím týmem, který nakonec při boji dvou anglických celků uspěje. Německý středopolař v únoru podepsal novou smlouvu a potvrdil, že letos chce vyhrát německou Bundesligu. Pokud by tak měl Di Maríu nahradit, letos se tomu asi nestane.


Čtyři útočníci, kteří by mohli nahradit Bentekeho v Aston Ville