Šest hvězd Realu, které jsou pro United lepší než CR7

Manchester United mají stále zájem o portugalskou ikonu Cristiana Ronalda, kterého by na Old Trafford chtěli přivést jako náhradu za Ángela Di Maríu, který je podle listu Daily Star již jednou nohou v PSG. Třicetiletý kanonýr je však velmi náročné finanční sousto, proto se logicky nabízejí mnohem levnější hráči na Santiago Bernabeu, které by Rudí ďáblové mohli lapit.

Šest hvězd Realu, které jsou pro United lepší než CR7
Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

6) Isco


Třiadvacetiletý záložník patří k nejlepším mladíkům v Evropě a jeho talent ho předurčuje stát se velkou oporou nejen španělské reprezentace. Jeho jméno je s Rudými ďábly skloňováno v posledních týdnech poměrně často.

[img id="48080"]
[break]
Co vytáhne van Gaal z rukávu na závěr?

5) Gareth Bale


Rychlonohý velšský kanonýr by se mohl opět vrátit do Premier League, kde dříve hájil barvy Tottenhamu. Šestadvacetiletý Bale není v Madridu fanoušky zrovna milován a vztahy s Ronaldem také nejsou příliš zářné, proto by mohl v případě zajímavé nabídky Bílý balet opustit.

[img id="48081"]
[break]
Francouzská politička chce, aby Zlatan odešel ze země

4) Raphaël Varane


United potřebují zcela jistě vyztužit defenzivu a klíčem úspěchu by mohl být francouzský talent Raphaël Varane. Dvaadvacetiletý centrální obránce patří také mezi velké klenoty současné evropské mládeže, proto o něj již druhým rokem usiluje londýnská Chelsea. Varane se zatím nedokázal probojovat do základní sestavy Realu, proto by mohl uvažovat o jiném chlebodárci.

[img id="48082"]
[break]
Premier League touží po bundesligových hvězdách. O koho jde?

3) Sergio Ramos


Poslední měsíc je kolem tohoto španělského obránce rušno. Jeho velkým přáním je letní odchod na Old Trafford, ale nový kouč Rafael Benítez tuší, že by mohl citelně Realu chybět. Rudí ďáblové se vyslovili, že by jeho příchod uvítali s otevřenou náručí.

[img id="48083"]
[break]
Přesvědčí Bayern Vieiru z City k trenérské práci v Německu?

2) Karim Benzema


Falcao a Van Persie jsou pryč a Louis van Gaal hledá nového kanonýra. Francouzský reprezentační útočník by byl ideální volbou, neboť se neustále spekuluje o jeho konci na Santiago Bernabeu, ale je třeba si pospíšit, neboť je ve hře i Arsenal, který po něm také lační.

[img id="48084"]
[break]
Které hvězdy nikdy nevyhrály Premier League?

1) Keylor Navas


Kostarická reprezentační jednička by ráda v Madridu zůstala, ale vedení klubu lační po Davidu De Geovi, který v Premier League předvádí skvělé výkony. Navas by mohl směřovat opačným směrem a Van Gaal by se nemusel strachovat, neboť se jedná také o kvalitního brankáře, o čemž přesvědčil na světovém šampionátu v Brazílii minulého roku.

[img id="48085"]

Kadlecův kat aneb nejvíce podceňovaní hráči německé Bundesligy