Co vytáhne van Gaal z rukávu na závěr?

Útočník, pozice, která momentálně nejvíce trápí manažera rudých ďáblů Louise van Gaala. Již se mluví o příchodu Fernanda Llorenteho, čím dál víc se ale zdá, že má nizozemský stratég něco v rukávu. Kdo nakonec skončí na Old Trafford?

Co vytáhne van Gaal z rukávu na závěr?
Video: Chelsea narazila, v nových klubech skórovali Darida i Podolski

Edinson Cavani, Thomas Müller či snad Pedro? Louis van Gaal by rád získal jednoho stopera a gólmana. Především ale touží po střelci, který by měl nahradit Robina van Persieho. Naposledy se v hledáčku nizozemského manažera objevil Fernando Llorente, ovšem zdá se, že se nakonec dočkáme překvapení.

Ostatně, to Louis van Gaal velice dobře umí. A tak se začíná mluvit o senzačním příchodu Zlatana Ibrahimoviče. Švédský útočník zájem United nepopřel a řekl, že není jisté, zda v PSG bude hrát i v příští sezóně. "Mino Raiola je můj agent a má budoucnost je v jeho rukách,"řekl Ibra.

Ibrahimovič zároveň není jediným novým jménem, které se momentálně skloňuje s možným příchodem na Old Trafford. United se mají údajně zajímat o Pierre-Emericka Aubamyanga, za kterého ovšem již nabídl Arsenal. O útočníka Dortmundu se navíc zajímá i Tottenham.

Za dva dny by se měl poté do sestavy rudých ďáblů vrátit Javier Hernández a Louis van Gaal mu dává nečekanou šanci, jak se ukázat. "Dám mu druhou šanci. Teď má lepší příležitost, jak se ukázat,"sdělil médiím nedávno nizozemský manažer.


Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!