Mourinho znovu zaujal. Prohra je prý lepší než vyhrát 10:0

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Chelsea za sebou nemá zrovna hvězdné představení. V rámci International Champions Cupu totiž na americké půdě nestačila na New York Red Bulls, který anglického šampiona přehrál poměrem 4:2.

Mourinho znovu zaujal. Prohra je prý lepší než vyhrát 10:0
Chelsea narazila, v nových klubech skórovali Darida i Podolski

"Special One" výkon účastníka Major League ocenil. "Byli rychlí, hodně namotivovaní. Byli šťastní, že můžou hrát proti nám a udělali z toho mnohem lepší zápas, než jsme mysleli," citoval sport.cz slova dvaapadesátiletého Portugalce.

Výkon svých svěřenců ze Stamford Bridge přisuzoval manažer únavě. "Měli jsme jedenáct těžkých tréninků v šesti dnech. Věřím svým hráčům, ale druhá půle byla katastrofa," pokračoval někdejší šéf lavičky v Realu, Interu či Portu.

Asmir Begovič, neboli nová akvizice londýnského velkoklubu mezi třemi tyčemi, musel lovit míč ze sítě ve druhém dějství hned čtyřikrát, na což defenzivně silný tým nebývá zvyklý. "Jsem velmi rád, že tu Asmir je. Byl velmi unavený z tréninků stejně jako Courtois, který chyboval v prvním poločase. Když je gólman unavený, koordinace je nízká, agilita a rychlost reakce neexistují," doplnil na stránkách sport.cz nadrízený Terryho, Cahilla, Hazarda a spol.

Z nečekaného klopýtnutí tedy žádnou vědu nedělal. "Kdybychom vyhráli 10:0, nebyl bych šťastný, protože by to znamenalo, že bylo utkání pro nás moc jednoduché. Potřebovali jsme zápas, který nám něco dá. Byla to dobrá příprava," zakončil "Mou", jehož ovečky si to o víkendu rozdají s Paris Saint-Germain.

Hamšík: Benítez neumí nic nového. Dva roky jsme hráli to samé