Po Sterlingovi další hvězda? Manchester láká De Bruyneho

Raheem Sterling již prošel zdravotní prohlídkou a brzy podepíše smlouvu v Manchesteru City. Anglický celek má ovšem zálusk na dalšího skvělého záložníka, z Wolfsburgu by rád přivedl Kevina de Bruyneho.

Po Sterlingovi další hvězda? Manchester láká De Bruyneho
Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Raheem Sterling dnes odpoledne prošel zdravotní prohlídkou a za 45 milionů liber se stane posilou Manchesteru City. Uzavře se tím tak asi největší přestupová sága letošního léta. Vzápětí ale může přijít druhá.

Citizens totiž touží po Kevinu de Bruyneovi. Belgický reprezentant hrající ve Wolfsburgu stále nepodepsal novou smlouvu a manažer City Manuel Pellegrini potvrdil, že brzy položí německému vicemistrovi na stůl pořádnou nabídku. Odhaduje se, že by Belgičan mohl přijít za 35 milionů liber (50 milionů eur).

Wolfsburg ale z toho rozhodně radost mít nemůže. S de Bruynem měl jiné úmysly. Nabídl mu novou smlouvu s týdenní gáží v hodnotě 140 tisíc eur a navíc by jeho nová smlouva obsahovala výkupní klauzuli v hodnotě 70 milionů eur.

A to není vše, druhý celek uplynulé sezóny v německé Bundeslize může přijít i o Ivana Perišiče. Toho pro změnu chce získat Inter Milán a ačkoli zástupci Vlků potvrdili, že Perišič není na prodej, Nerazzurri to příliš neodradilo. Chorvatský záložník navíc s týmem netrénuje a tak se zdá, že nabídka 20 milionů euro nakonec bude úspěšná.

Video: Téveze vítalo doma 40 tisíc fanoušků, Maradona i ohňostroj