Trio tváří, které může Juventus poslat z Turína na hostování

Juventus minulou sezónu dokázal, že opět patří mezi evropskou klubovou elitu. Ne všechny hráče však ve svém kádru potřebuje, proto je může vyslat na hostování jinam. Nemusí se jednat o trvalé prodeje, neboť za čas by mohli být opět pro Starou dámu přínosem. Podívejme se na trio hráčů, které je Stará dáma na novou sezónu ochotna zapůjčit podle webu Bleacherreport.

Trio tváří, které může Juventus poslat z Turína na hostování
Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

3) Hördur Magnússon


Dvaadvacetiletý islandský obránce přišel do Turína v roce 2011. Rodák z Reykjavíku se těšil obrovské přízni v mládežnických kategoriích a vyhrál dvě velké trofeje před zahájením své kariéry v A-týmu. Sezónu 2013/14 strávil ve druhé italské soutěži ve Spezii, poté zkoušel štěstí v Ceseně. Magnússon vykazuje velký potenciál, ale zatím by se zřejmě v základní sestavě Juventusu neudržel, proto se mluví o jeho dalším získávání zkušeností jinde.

[img id="47925"]
[break]
Kvintet hvězd Bayernu, které si v létě mohou balit kufry

2) Kingsley Coman


Juventus nemá z Francie v záložní řadě jen Pogbu, ale o své slovo se hlasitě hlásí i devatenáctiletý Kingsley Coman. Debutovou sezónu prožil vskutku výbornou, což dokazuje účast ve dvaceti ligových zápasech. K jeho smůle však Stará dáma v létě přivedla Paola Dybalu, Maria Mandžukiče a Simone Zazu, tudíž se zdá pravděpodobné, že ho vyšle na hostování, aby se mohl dále vyvíjet. Zájem o něj mají Lille, Saint-Etienne a Palermo.

[img id="47926"]
[break]
Čtveřice hráčů, kterých se v příštím týdnu zbaví Van Gaal

1) Paolo De Ceglie


Zatímco první dvě tváře v tomto žebříčku čeká nejspíše velmi slibná budoucnost, to samé se nedá říct o osmadvacetiletém levém obránci. Odchovanec Juventusu strávil poslední dva roky na hostování v Janově a Parmě, ale jeho forma i nadále klesá. Bankrotující Parma ho poslala zpět do Turína, ale kouč Massimiliano Allegri s ním zatím nadále nepočítá. Klub pro něj hledá nové hostování.

[img id="47927"]

Deset hvězd, které nikdy nevyhrály mezinárodní trofej