TOP 5 nejpřekvapivějších porážek tohoto ročníku Premier League

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Anglická nejvyšší soutěž je nejsledovanější ligovou podívanou na světě. I v tomto ročníku měli fanoušci možnost vidět 380 zápasů plných napětí a podivuhodných zvratů. Překvapivé porážky se nevyhnuly ani největším tamním celkům, proto se podívejme na pět z nich.

Výherní automaty s miliónovými jackpoty. Vyzkoušejte zdarma.

5) Stoke City - Arsenal 3:2

Na pátém místě jsme umístili napínavé utkání mezi Potters a Gunners zkraje prosince minulého roku. V samotném úvodu otevřel skóre Peter Crouch a o poločase již domácí Stoke vedlo 3:0. Po změně stran však Santi Cazorla a Aaron Ramsey celý zápas zdramatizovali, přestože se úspěchu Arsenal nakonec nedočkal.

[break]
Obětuje Arsenal za Fekira a Lacazetteho 60 milionů eur?

4) Manchester City - Tottenham 4:1

Výsledek by v tomto případě nebyl zase až tak překvapivým, ale památný tento střet zůstane především proto, že během devadesáti minut získali hned čtyři hráči červenou kartu. Citizens nakonec na domácí půdě Etihad Stadium zvítězili přesvědčivě 4:1, když si hattrick připsal argentinský kanonýr Sergio Agüero.

[break]
Proč De Bruyne smetává ze stolu Chelsea? Může za to...

3) Southampton - Sunderland 8:0

Pro Černé kočky přišlo v říjnu minulého roku obrovské ponížení, když si na ně rozjetí Saints řádně vyšlápli. Parádní střelecká podívaná skončila nakonec 8:0, přestože Southampton v létě opustila drtivá většina hvězd a kouč Roy Koeman musel lepit nový kádr.

[break]
Tevéz v hledáčku Liverpoolu?

2) Leicester City - Manchester United 5:3

Rudí ďáblové vstupovali do nového ročníku Premier Legue s přesvědčením, že pod taktovkou Louise van Gaala mohou atakovat samotný ligový titul. Hořká sprcha přišla hned 21. září, když je Lišky v domácím prostředí vyprovodili s výsledkem 5:3. Nádherná podívaná pro všechny, kteří nefandí Manchesteru United.

[break]
Pět největších anglických překvapení letošní sezóny

1) Tottenham - Chelsea 5:3

Kdyby platilo v tomto případě pořekadlo „jak na nový rok, tak po celý rok“, Chelsea by ligového triumfu zřejmě nedosáhla. Hned v prvním dni roku 2015 ji šokoval na White Hart Line v londýnském derby Tottenham, který ji vyprovodil pěti brankami. Hvězdou utkání byl talentovaný Harry Kane, které si od té doby všímala celá Evropa o poznání více.