Kvintet zajímavých jmen, o které Reds nesmí v létě přijít

Liverpool opět přišel o hlavní letní cíl, kterým byl Memphis Depay, jež vyslyšel volání Manchesteru United. Kouč Brendan Rodgers však musí hledat i další hráče a své tipy má již jisté. Podívejme se na pět jmen, které by si podle webu Footballfancast neměl během letního přestupového okna proklouznout mezi prsty.

Kvintet zajímavých jmen, o které Reds nesmí v létě přijít
Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

5) Raheem Sterling (Liverpool)


Toto jméno možná někoho v tomto žebříčku zaskočí, ale je jasné, že anglický reprezentant s jamajskými kořeny patří ke klíčovým hráčům Liverpoolu. Bohužel to však vypadá, že Reds pro něj nepředstavují zajímavé zázemí do budoucna a hledá mnohem lukrativnější angažmá. Brendan Rodgers by se měl určitě snažit ho na Anfield Road udržet.

[break]
Které kluby jsou na internetu nejpopulárnější?

4) James Milner (Manchester City)


Devětadvacetiletý anglický reprezentant se na Etihad Stadim neztratí, pokud dostane na hřišti šanci. Při kanonádě proti QPR se prosadil a umí branky dávat stabilně, jenže se mu u Citizens nedaří proklouznout výše v hierarchii. Všestranně nadaný hráč by mohl zaplnit prázdnotu po odchodu Stevena Gerrarda a Reds by na jeho zisk stačilo zhruba 20 milionů liber.

[break]
Anglické kluby budou nakupovat ve Francii, o koho půjde?

3) Alexandre Lacazette (Lyon)


Třiadvacetiletý francouzský reprezentant působící v Lyonu má za sebou skvělou sezónu plnou nadprůměrných výkonů, které vyvolaly pozornost v celé Evropě. Talentovaný útočník by mohl v létě skončit údajně i v Liverpoolu, který by za něj zaplatil 20 milionů liber. Skvělá alternativa za Memphise Depaye, která by v útoku jistě uhrála mnohem více, než současný Mario Balotelli. Partnerství s Danielem Sturridgem by mohlo fungovat na výbornou.

[break]
Nejlepší odchovanci Arsenalu, kteří kdy hráli pod Wengerem

2) Danny Ings (Burnley)


Velmi zajímavá tvář se pohybuje v Premier League v dresu Burnley. Dvaadvacetiletý útočník by mohl být k dispozici za 5 milionů liber, což by pro Rodgerse byla téměř nulová investice se zajímavou perspektivou. V případě, že Sturridgeho zastihne opět nějaké zranění, by mohl být skvělou náhradou v poli. Během první sezóny v nejvyšší anglické soutěži zaznamenal deset branek, což je skvělou vizitkou.

[break]
Čtyři příchody do Chelsea, které v létě nahradí čtyři odchody

1) Martin Montoya (Barcelona)


Zprávy ze Španělska naznačují, že čtyřiadvacetiletý obránce Barcelony je na pokraji spojení s Liverpoolem, což by fanoušci Reds řádně ocenili. Skvělá náhrada za Glena Johnsona, která by však mohla vyslyšet rychlejší nabídku, neboť Brendan Rodgers si dává poněkud na čas. I v případě Depaye zaspal, proto by neměl své chyby tak brzy po sobě opakovat.

Brankáři, kteří v létě možná změní svého zaměstnavatele