Čtyři příchody do Chelsea, které v létě nahradí čtyři odchody

Chelsea letos už nikdo ligový triumf nevezme, ale jejího kouče José Mourinha zajímá především letní posilování kádru, aby své ambice mohla naplnit v příští sezóně. Chuť po obhajobě úspěchu v Premier League bude obrovská, s tím jde však ruku v ruce i snaha uspět v Lize mistrů, kde si na ni letos vyšláplo francouzské PSG. Některá jména by si v létě měla na Stamford Bridge kufry zabalit, jiná naopak rozbalit.

Čtyři příchody do Chelsea, které v létě nahradí čtyři odchody
Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

4. Útok


Anglický list Daily Mirror přišel s čerstvou zprávou, kdo by měl londýnský klub opustit a samozřejmě přináší i varianty, o kterých se mluví v opačném případě. Na každý post je nutné najít adekvátní náhradu, která svého předchůdce v mnohém ještě předčí. V případě útoku by mohl veterána Didiera Drogbu nahradit kanonýr Interu Milán Mauro Icardi, kterému se v Serii A vydatně daří.

[break]
Které kluby jsou na internetu nejpopulárnější?

3. Záloha


V záloze se mluví o konci Loice Rémyho, který se příliš nedokázal prosadit do základní sestavy Chelsea. Blues mají dlouhodobě vyhlédnutou hvězdu Atlétika Madrid, kterou je třiadvacetiletý španělský reprezentant Koke. V případě jeho zisku však bude muset Roman Abramovič uvolnit ze svého účtu zhruba 44 milionů liber.

[break]
Anglické kluby budou nakupovat ve Francii, o koho půjde?

2. Obrana


Mourinho se nikterak netají záměrem prodat Felipe Luise za účelem získat kvalitního záložníka ze stadiónu Vicente Calderón. Aby mu však na levé straně defenzivy nezůstala mezera, hodlá získat současného obránce West Hamu. Pětadvacetiletý Aaron Cresswell plní své povinnosti svědomitě a vykazuje zajímavý talent, který by mohl zúročit i na Stamford Bridge.

[break]
Nejlepší odchovanci Arsenalu, kteří kdy hráli pod Wengerem

1. Branka


Mourinho se již pomalu začíná smiřovat s koncem Petra Čecha u Blues, který oznámil, že už další sezónu týmovou dvojku hrát nebude. V této souvislosti je třeba hledat veterána, kterému nebude vadit věčné vysedávání na lavičce a povolání jen v případech, že Thibaut Courtois bude zraněn nebo šetřen na klíčový duel. Všechny tyto požadavky splňuje veterán ve službách QPR Robert Green, který by mohl v létě okusit angažmá i anglického mistra.

Brankáři, kteří v létě možná změní svého zaměstnavatele