V rámci reprezentačního bloku se český reprezentant do jednadvaceti let Matěj Vydra netrefil ani do sítě Anglie, ani do sítě Portugalska, nicméně po návratu do klubu už opět gólový byl. V pátek večer vstřelil bývalý hráč Baníku či Jihlavy třináctou trefu ve druhé anglické lize, čímž pomohl svému Watfordu k remíze 2:2 na půdě Derby County. Rychlonohoý hráč otevřel skóre po třiadvaceti minutách hry, ale hosté ještě před koncem první půle přišli o vyloučeného beka Mottu a nakonec v duelu zachraňovali pouze bod. Kvůli přeskupení řad navíc vydržel Vydra na trávníku jen pětačtyřicet minut. Watford je po čtyřicátém kole čtvrtý, s tím, že od přímého postupu do Premier League ho dělí bod. Tabulce vévodí Middlesbrough, za které nastupuje další český mládežnický reprezentant Tomáš Kalas.