Čech vychytal Blues postup v FA Cupu, za Arsenal nastoupil Rosický

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Český reprezentační brankář Petr Čech slaví s Chelsea postup do 4. kola FA Cupu. Vedoucí tým anglické Premier Legue zdolal druholigový Watford s Danielem Pudilem a Matějem Vydrou. Po novoroční porážce s Tottenhamem se Blues téměř hodinu trápili, než se dokázal v 58. minutě prosadit Willian. O čtrnáct minut později konečné skóre upravili Rémy a Zouma. V brance nastoupil i Petr Čech, který v pohárových duelech dostává přednost před Thibautem Curtoisem.

Největší afričtí hráči v historii Premier League

Citizens se hned zkraje utkání trápilo se Sheffieldem, které se dostalo do rychlého vedení brankou Nuhia. Domácí dokázali utkání otočit až ve druhé půli, kdy se 26 minut před koncem prosadil James Milner, který nakonec v nastaveném čase obrat dokonal. Manchester United si odbyl povinné vítězství s třetiligovým Yeovilem 2:0, přestože svěřenci Louise van Gaal nepodali oslnivý výkon. O branky se postaral Ander Herrera a Ángel Di María.