Gól v nastavení zachránil Fulhamu remízu

Charlton, který dnes poprvé vedl nový trenér Alan Pardew, remizoval v utkání 20. kola anglické ligy s Fulhamem 2:2. Po nerozhodném londýnském derby Charltonu stále patří předposlední pozice v tabulce, horší je jen Watford.

Jako první se dostali do vedení hosté, kteří skórovali v 13. minutě po spolupráci amerických reprezentantů Bocanegry a McBridea. Zanedlouho ale vyrovnal Ambrose a krátce před poločasem překonal Fina Niemiho, který dostal v brance Fulhamu opět přednost před Janem Laštůvkou, také Darren Bent.

Neplodná převaha hostů po přestávce ke změně skóre dlouho nevedla. Když už to vypadalo, že si Charlton v letošním ligovém ročníku přece jen připíše čtvrté vítězství, zařídil hostům v třetí minutě nastaveného času remízu obránce Queudrue.