Skácelův tým je nadále třetí

Southampton nedokázali využít zaváhání soupeřů a po remíze 1:1 s Crystalem Palace snížil ve druhé anglické lize svou ztrátu na druhé místo zajišťující přímý postup mezi elitu jen o bod na tři body.

Tým Rudolfa Skácela sice hrál od 28. minuty v deseti, těsně po přestávce se ale po gólu Bairda ujal vedení. Náskok domácí udrželi jen několik minut. Změnu skóre pak už nepřinesl ani jeden ze střeleckých pokusů českého fotbalisty, který odehrál celý zápas.

Vedení v soutěži a tím i naději na přímý postup do Premier League si pojistil Birmingham, který zvítězil 2:1 nad Queens Park Rangers. Druhý Preston i třetí Derby, které dělí jen skóre, naopak prohrály a ztrácejí už osm bodů.

V dresu Stoke City se představil Patrik Berger, který nastoupil na posledních několik minut utkání s Sheffieldem Wednesday. Na prohře domácích 1:2 ale nedokázal nic změnit.