Díky čtyřgólovému uragánu během pětatřiceti minut ve druhém poločase smetli hráči Chelsea ve víkendovém derby v Premier League Tottenham 4:0. Skóre na Stamford Bridge otevřel Samuel Eto´, který využil hrubky v defenzivě „Kohoutů“. Trefu oslavil vskutku netradičně. Jednou rukou chytil rohový praporek, druhou se opíral o záda a nahrbený začal kulhat. Byla to orifigánlní reakce na nedávná slova kouče Josého Mourinha, který o věku kamerunského kanonýra žertoval v rozhovorou s šéfem společnosti Hublot na společenské akci. Video se ale dostalo na veřejnost. [b]„Věděl jsem o tom, pobavilo mě to,“[/b] nechal se po vítězném duelu slyšet Mourinho, který zůstává již 75 zápasů v roli kouče Chelsea na Stamford Bridge neporažen. Blues navíc zůstali na čele tabulky.