Ve fotbale už mě nic nepřekvapí, řekl po dalším debaklu kouč Aston Villy

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Manažer Aston Villy Paul Lambert byl po domácí prohře s Tottenhamem pochopitelně skleslý, nicméně se snažil ani po další vysoké prohře neklesat na duchu.

Villa před pár dny prohrála 0:8 na Stamford Bridge. Ve středu se jí podařilo udržet na svém stadionu Tottenham potichu, nicméně druhý poločas Lambertovým svěřencům nevyšel. V 57. minutě Villans načal Jermain Defoe, hattrickem během třinácti minutě je pak dodělal Gareth Bale.

Po zápase se novináři ptali, jestli Lamberta vysoké porážky s Chelsea a Tottenhamem překvapily. Villa totiž nedávno porazila Liverpool, navíc postoupila přes Norwich do semifinále Ligového poháru. „Ve fotbale už mě nic nepřekvapí, věci se dějí. Víte, že se to může stát, zejména, když hrajete s jedním z nejlepších mužstev,“ uvedl zklamaný Lambert. Po prohře s Tottenhamem je Aston Villa pátá od konce a má nejhorší skóre v lize.

Manažer Spurs Andre Villas-Boas byl pochopitelně spokojený, výhra posunula jeho tým na čtvrtou příčku, dva body za třetí Chelsea. „Podali jsme velice dobrý výkon, od začátku do konce. Zasloužili jsme si vyhrát. V prvním poločase jsme naší převahy nedokázali využít, ale soustředili jsme se na druhou půli a ještě jsme se zlepšili. Jen jediný tým mohl ve středu vyhrát,“ dodal portugalský trenér.