Vedení FA prošetřuje Chelsea

Hráči Chelsea v neděli jen těžce nesli nečekanou ligovou porážku na půdě Queeens Park Rangers (0:1) a nyní se budou muset zodpovídat ze svého chování směrem k rozhodčímu Anglické fotbalové asociaci (FA). Co vysvětlovat bude mít i manažer týmu Andre Villas-Boas. Chelsea byla na půdě QPR jasným favoritem, utkání ale nezvládla. Na porážce 0:1 měla vinu hlavně vyloučení Bosingwa s Drogbou, kteří museli ze hřiště už v prvním poločase. Když byl vyloučen prvně jmenovaný, sudího Chrise Foye obklíčili hráči Blues a několik minut na něj doráželi. A právě tento konflikt bude tamní asociace vyšetřovat. [b]"Chelsea se nepodařilo zajistit, aby se její hráči chovali na patřičné úrovni,"[/b] stojí v prohlášení FA. Ta bude řešit i pozápasové vystoupení trenéra hostů Andre Villas-Boase, který slovně napadl rozhodčího v médiích. Svá slova teď musí vysvětlit, klub má čas reagovat do 28. října.