Jak dopadne šlágr anglické ligy mezi Liverpoolem a Manchesterem?

[tag]TIPOVAČKA[/tag] Po evropské kvalifikaci o Euro se tradiční tipovací soutěž na portálu eFotbal.cz vrací do "zaběhlých kolejí", které představují kompletní českou nejvyšší soutěž doplněnou o tři šlágry z nejprestižnějších lig Starého kontinentu.

Jak dopadne šlágr anglické ligy mezi Liverpoolem a Manchesterem?
Gambrinus ligu tentokráte doplňují poutavé souboje z bundesligy, Premier League a Serie A. Úřadujícího mistra Borussii Dortmund čeká těžký duel na půdě Werderu Brémy, který se po delší době opět vyhřívá ve špičce německé ligy.

Manchester United zase pojede hájit svou neporazitelnost na Anfield Road, kde svěřence manažera Fergusona vyzve po úspěších hladový Liverpool.

Jeden z magnetů Serie A pak nesporně bude římské derby mezi Laziem a AS - asi netřeba dodávat, že půjde o vyhrocený šlágr a to nejen kvůli tomu, že jde o sousedy v tabulce.

Kteří čtenáři měli v minulém kole nejpřesnější tipy?

1. joba 1268.64
2. bombique 1218.72
3. kanys 654.83
3. sustil 654.83
5. pedro61 590.07

Připomínáme systém oceňování. Kromě úvodního kola se hraje v každém týdenním kole o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny.

Aktuálně jsou ve hře vstupenky na dva zápasy 11. kola Gambrinus ligy, a sice duely Příbram - Olomouc a Dukla Praha - Jablonec.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY