Čech zažil vítězný návrat

Český reprezentační brankář Petr Čech se v sobotu po zranění kolena vrátil mezi tři tyče Chelsea a hned svému týmu vychytal vítězství na půdě Sunderlandu 2:1. O čisté konto připravil devětadvacetiletého gólmana až v nastaveném čase korejský hráč Ji Dong-won. "Blues" tak po dvou zápasech na půdě soupeře, v nichž nedokázali dát gól, konečně skórovali, a to hned dvakrát. V 18. minutě otevřel účet utkání obránce John Terry, ve druhém poločase pak pojistil náskok hostů Daniel Sturridge. Čech se postavil do branky "Blues" poprvé od 18. srpna, kdy si při tréninku přivodil zranění kolenního vazu. Původně měl být mimo hru tři až čtyři týdny, nicméně už v úterý s týmem naplno trénoval a v sobotu se od začátku objevil na trávníku. Londýňané momentálně mají na druhém místě tabulky Premier League deset bodů, o dva méně než vedoucí Manchester City. [b]První anglická liga, 4. kolo - sobotní výsledky[/b] [b]Everton - Aston Villa 2:2 (1:0)[/b] Branky: 19. Osman, 69. Baines z pen. - 63. Petrov, 83. Agbonlahor. [b]Wolverhampton - Tottenham 0:2 (0:0)[/b] Branky: 67. Adebayor, 80. Defoe. [b]Stoke - Liverpool 1:0 (1:0)[/b] Branka: 20. Walters z pen. [b]Sunderland - Chelsea 1:2 (0:1)[/b] Branky: 90+1. Ji Dong-won - 18. Terry, 51. Sturridge.