Liverpool ztratil hned na startu

V pěti dosud odehraných zápasech Premier League ani jednou nevyhrál domácí tým, nováček QPR bez českého gólmana Radka Černého v sestavě dokonce prohrál s Boltonem 0:4. Nevedlo se Liverpoolu, který doma bral jen remízu se Sunderlandem 1:1. "Reds" sice vedli od 12. minuty 1:0 po trefě Suáreze, ale v 57. minutě srovnal Larsson. Tým z Anfield Road tak mohla mrzet zahozená penalta Suáreze z páté minuty utkání. Fulham před vlastním publikem uhrál jen remízu 0:0 s Aston Villou, český fotbalista Marcel Gecov však k zápasu nominován nebyl. [b]První anglická liga, 1. kolo - sobotní výsledky[/b] [b]Blackburn - Wolverhampton 1:2 (1:1)[/b] Branky: 20. Formica - 22. Fletcher, 47. Ward. [b]Fulham - Aston Villa 0:0[/b] Český fotbalista Marcel Gecov nebyl ani na lavičce náhradníků Fulhamu. [b]Liverpool - Sunderland 1:1 (1:0)[/b] Branky: 12. Suárez - 57. Larsson.. [b]Wigan - Norwich 1:1 (1:1)[/b] Branky: 21. Watson z pen. - 45. Hoolahan. [b]QPR - Bolton 0:4 (0:1)[/b] Branky: 45. Cahill, 67. Gabbidon, 70. Klasnič, 79. Muamba. ČK: 90. Hill (QPR). Český gólman Radek Černý nebyl ani na lavičce náhradníků QPR.