Manchester rozstřílel Seattle

Manchester United smázl na svém americkém turné účastníka MLS Seattle Sounders jasným rozdílem 7:0. To vše i přesto, že se v prvním poločase trefil pouze Michael Owen. Po změně stran se však United rozstříleli a postupně se do střelecké listiny zapsali Mame Briam Diouf, Park Ji-Sung, Gabriel Obertan a Wayne Rooney, jenž si připsal v rozmezí jednadvaceti minut hattrick. Další zápas čeká výběr manažera Fergusona o víkendu proti Chicago Fire. Ve středu se pak anglický mistr představí proti výběru hvězd MLS. Nejlákavější duel se však odehraje 30. července ve Washingtonu, kde se zopakuje finále Ligy mistrů - Manchester se totiž opět postaví Barceloně. [b]Seattle Sounders - Manchester United 0:7 (0:1)[/b] Góly: 15. Owen, 50. M. B. Diouf, 51., 69. a 72. W. Rooney, 71. Park Ji-Sung, 88. Obertan