Arsenal propadl se Stoke

Londýnský Arsenal opět klopýtl, když prohrál na půdě Stoke 1:3 a v tabulce je na třetím místě. Domácí poslal do vedení po dvacetiosmi minutách hry Jones, před poločasem přidal druhou branku Pennant a se svěřenci Arséna Wengera to vypadalo zle. Devět minut před koncem vykřesal jiskřičku nadějě nizozemský reprezentant Robin van Persie, ale v zápětí opět na dvoubrankový rozdíl zvýšil Walters a dal tak zápasu definitivní tečku. Český záložník Tomáš Rosický se na hřiště dostal až na posledních deset minut. [b]Anglická liga, 36. kolo:[/b] Wolverhampton - West Brom Albion 3:1 (2:0) Branky: 15. a 47. Fletcher, 28. Guedioura - 55. Odemwingie z pen. Stoke - Arsenal 3:1 (2:0) Branky: 28. Jones, 40. Pennant, 82. Walters - 81. Van Persie..