Edin Džeko zachránil Citizens

V opakovaném utkání anglického poháru zachránil Manchesteru City Edin Džeko, který svým prvním gólem v Anglii vyrovnal na půdě třetiligového Notts deset minut před koncem na 1:1. Bosenský útočník se trefil z voleje do opuštěné branky po přesném centru obránce Micaha Richardse. Bývalý teplický fotbalista skóroval ve třetím soutěžním utkání v dresu Citizens, kam přestoupil začátkem ledna za 27 milionů liber (asi 800 milionů korun) z německého Wolfsburgu. Džeko tak alespoň částečně odčinil svůj podíl na úvodní brankové situaci z 59. minuty, ve které neuhlídal hlavičkujícího Neala Bishopa. Do další fáze postoupil i poslední tým anglické ligy West Ham United, který doma porazil díky hattricku nigerijského útočníka Victora Obinny druholigový Nottingham 3:2. Celé utkání odehrál v záloze "Kladivářů" Radoslav Kováč.