Bristol blízko Premier league

Fotbalisté Bristolu si přiblížili postup do nejvyšší anglické soutěže, když v prvním utkání semifinále play off dokázali vyhrát na hřišti Crystalu Palace 2:1. Vítěznou branku zaznamenal v druhé minutě nastavení Noble. Bristol, který v předchozích pěti zápasech nedokázal nad Crystalem vyhrát, tak bude mít velmi slibnou pozici v úterní domácí odvetě. Bristol se dostal do vedení na začátku druhé půle, když stoper Carey využil centr ze standardní situace. Tři minuty před koncem dokázal srovnat z pokutového kopu Watson. Jenže v nastavení domácí neuhlídali Nobleho, který vrátil výhodu na stranu hostů. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Watford a Hull. Vítězové semifinálových zápasů se ve finále utkají o jediné postupové místo. [b]Výsledek - semifinále play off:[/b] [b]Crystal Palace - Bristol 1:2.[/b]