Manchester City otočil zápas proti Tottenhamu

Fotbalistům Manchesteru City se v anglické lize povedlo otočit zápas s Tottenhamem, který porazili 2:1. Hosté se dostali do vedení v 32. minutě zásluhou irského reprezentanta Robbieho Keana, který se trefil potřinácté v sezoně. Ireland a Onuoha však po přestávce zajistili výhru domácímu týmu, který se v tabulce posunul na osmou příčku.

Fulham zvítězil 1:0 nad Evertonem a ukončil sérii čtyř zápasů bez výhry. Postaral se o to útočník Brian McBride, který v 67. minutě vstřelil jedinou branku utkání. Pětatřicetiletý Američan se trefil poprvé od srpna. Fulham vylepšil své vyhlídky na záchranu v nejvyšší soutěži, Na nesestupové 17. místo ztrácí tři body. Everton zaostává o tři body za příčkami, z nichž se postupuje do Ligy mistrů.

Těsné vítězství 1:0 si připsali hráči Wiganu v duelu s Boltonem. Domácí tým sice hrál už od šesté minuty bez vyloučeného Koumase, ale kanonýr Emile Heskey v 34. minutě rozhodl.