Černý vychytal Tottenhamu výhru v FA Cupu

Potřetí za sebou nastoupil gólman Radek Černý v brance Tottenhamu a v utkání Anglického poháru na hřišti Readingu se už dočkal i vítězství. Jeho tým vyhrál v opakovaném zápase třetího kola 1:0 zásluhou branky Robbieho Keanea z 15. minuty. Černý opět dostal přednost před anglickým reprezentantem Paulem Robinsonem. Nová posila Readingu Marek Matějovský nebyl ani mezi náhradníky.

Tottenham, který se utká ve třetím kole Poháru UEFA s pražskou Slavií, nastoupil v sestavě: Černý - Chimbonda, Dawson, Kaboul (82. Stalteri), Gunter - Tainio (76. O'Hara), Jenas, Boateng, Malbranque - Defoe (61. Lennon), Keane.

Na druhý pokus uspěl i Liverpool v souboji s třetiligovým Lutonem, nad kterým zvítězil 5:0 především díky hattricku Stevena Gerrarda z druhého poločasu.