Bednář dal sedmý gól

West Bromwich je po výhře 3:1 nad Hullem opět v čele druhé anglické ligy. Z něj ho díky odpolední remíze 1:1 s posledním Colchestrem sesadil na pár hodin Bristol. Vítězství WBA pečetil gólem v 94. minutě český útočník Roman Bednář a připsal si sedmý gól ve stejném počtu zápasů. West Bromwich Albion v cestě za vítězstvím nezastavilo ani vyloučení obránce Paula Robinsona v 74. minutě po druhé žluté kartě. [b]Výsledky - 27. kolo:[/b] Barnsley - Norwich 1:3, Bristol - Colchester 1:1, Burnley - Plymouth 1:0, Cardiff - Sheffield Wednesday 1:0, Charlton - Blackpool 4:1, Ipswich - Stoke 1:1, Leicester - Coventry 2:0, Preston - Watford 1:0, Sheffield United - QPR 2:1, Southampton - Scunthorpe 1:0, Wolverhampton - Crystal Palace 0:3, Hull - West Bromwich 1:3. [ 12.1.2008 - ČTK ]