A co když Williams s Díazem nevyjdou? Barcelona má zálusk na vyvrhela United i nečekané jméno z druholigového Hullu

Poměrně překvapivé zprávy se v úterý objevily ve španělských médiích. Barcelona nadále stojí o Nica Williamse, případně o Luise Díaze. Pokud ale ani jeden přesun nevyjde, chce katalánský velkoklub útočit v Anglii. Ovšem nejen v Premier League, nýbrž i ve druhém patře ostrovního fotbalu.

A co když Williams s Díazem nevyjdou? Barcelona má zálusk na vyvrhela United i nečekané jméno z druholigového Hullu

 Finanční situace Barcelony stále není ideální, ovšem je také zastřena tajemstvím. Katalánský velkoklub by rád získal několik posil, především do ofenzivní řady. Ještě předtím ale musí někoho prodat.

Co se nákupů týče, na vrcholu přání Hansiho Flicka jsou Nico Williams z Bilbaa a Luis Díaz z Liverpoolu. Pokud by ale tyto nákupy nevyšly, je Barcelona připravena na záložní řešení.

\
Zdroj: Liverpool FC

Z Manchesteru United by se mohla zaměřit na Jadona Sancha. Toho už na Old Trafford nechtějí, zájemci jako Borussia Dortmund a Juventus ale nejsou ochotni splnit požadavek téměř šedesáti milionů eur.

Podle španělského deníku Sport je nabídka vicemistra La Ligy ve hře, zahrnovala by ovšem jen roční hostování s následnou možností anglického křídelníka trvale odkoupit. Zatímco ale Sancho už má v Evropě nějaké renomé, druhé jméno přinejmenším překvapí.

Další alternativou je totiž dvaadvacetiletý Jaden Philogene, který v loňském roce přestoupil z Aston Villy do druholigového Hullu City za pouhých 5,8 milionu eur. Villains mají ve smlouvě klauzuli o zpětném odkupu. Pokud by se Hull vrátil mezi elitu, manažer Unai Emery by spolu s vedením zaplatil o téměř deset milionů eur více.

Hancko se přiblížil k angažmá v Madridu. Agent slovenského beka řeší jediný zádrhel

Do hry se ale podle španělského webu Relevo může brzy vložit Barcelona, která by hráče taktéž ráda uvítala v rámci ročního hostování. V tomto případě je ale zřejmé, že opci na přestup by kontrakt neobsahoval. Philogene v letošní sezoně vstřelil dvanáct branek a přidal šest asistencí ve dvaatřiceti zápasech Championship.