Vardy podle očekávání zůstává. V Leicesteru přidá ještě jednu sezonu

Ačkoliv to v úvodu sezony vypadalo na poslední minuty Jamieho Vardyho v dresu Leicesteru, druhá polovina ročníku ukázala, jak je hrající legenda Lišek pro tým důležitá. I proto si pobyt na King Power Stadium prodlouží. 

Vardy podle očekávání zůstává. V Leicesteru přidá ještě jednu sezonu

Ostřílený útočník se v úvodu sezony do hry tolik nedostával a všeobecně se očekávalo, že v dresu Leicesteru hraje svůj poslední ročník. Kapitán Lišek se ale opět dostal do formy, v Championship nakonec nastřílel osmnáct branek a byl nesmírně důležitou postavou za rychlým návratem do Premier League.

A ačkoliv u toho už nebude manažer Enzo Maresca, jenž odešel do Chelsea, Vardy v klubu zůstává. Vedení klubu dnes potvrdilo, že na King Power Stadium načne Vardy už svou třináctou sezonu.

Dohodl se na roční smlouvě, díky které tak v dresu Lišek opět pocítí nádech Premier League. "Jsem nadšený, jak to loni šlo. Ale stále toho mohu dosáhnout více. Věk je jen číslo, mé nohy jsou v pořádku a cítím se dobře," řekl anglickým médiím Vardy.

"Těšíme se na další sezonu v Premier League a uvidíme, co dokážeme. Stoprocentně je to ta nejlepší liga na světě. A my v ní chceme hrát náš fotbal," dodal autor 190 branek a vítěz Premier League a FA Cupu.

V klubu zůstává také obránce Jannik Vestergaard, který prodloužil kontrakt do roku 2027. Odchází naopak Kelechi Iheanacho a Denis Praet. Další klubová legenda, Marc Albrighton, již před časem oznámila, že končí se svou bohatou kariérou.