Hodgson po kolapsu končit nechce. V trenérské funkci zřejmě působit nebude, ve hře i zahraničí

Po kolapsu na tréninku se rozhodl opustit manažerskou židli Crystal Palace, šestasedmdesátiletý Roy Hodgson přesto končit nechce. Pravděpodobně už jej nečeká žádná trenérská štace, rád by ale působil jako konzultant. A to klidně i v zahraničí. 

Hodgson po kolapsu končit nechce. V trenérské funkci zřejmě působit nebude, ve hře i zahraničí

Nezlomný. Tak by se dal charakterizovat Roy Hodgson. Po kolapsu na tréninku Crystal Palace se rozhodl Orly opustit, s kariérou ovšem končit nehodlá. Šestasedmdesátiletý rodák z Croydonu má za sebou úchvatnou kariéru nejen v Anglii, ale také v Kodani, Interu Milán či v Malmö. A podle deníku The Sun je opět otevřen zahraničnímu angažmá.

Tentokrát ovšem ne v pozici trenéra, nýbrž konzultanta. V tomto ohledu se spekuluje především o Švédsku, je ale zřejmé, že v následujících měsících si Hodgson hodlá odpočinout.

Hodgson odstoupil z funkce kouče u Crystal Palace, nahradil ho Glasner

Co se Crystal Palace týče, nový manažer londýnského celku Oliver Glasner odstartoval své nové angažmá jasným vítězstvím nad Burnley v poměru 3:0. Glasner toho příliš nezměnil a pokračoval v nastaveném trendu vybírání hráčů do základní jedenáctky.

Dodejme, že rakouský manažer se stal prvním lodivodem Crystal Palace od dob Alana Pardewa, který uspěl ve svém prvním utkání na lavičce Eagles.