Vítězství za příliš vysokou cenu. Klopp se obává o zdravotní stav hned tří klíčových mužů

Jako by nestačilo zranění Trenta Alexandera-Arnolda a nově také Alissona Beckera. Po utkání s Brentfordem se Jürgen Klopp silně obává o Dioga Jotu a Curtise Jonese. Kvůli zranění musel střídat také Darwin Núňez, v tomto případě by se o nic vážného jednat nemělo. 

Vítězství za příliš vysokou cenu. Klopp se obává o zdravotní stav hned tří klíčových mužů

Liverpool zůstane první i po 25. kole Premier League. Brentford zdolal na jeho hřišti 1:4 a pozitivní zprávou je kromě tří bodů rozhodně i velkolepý návrat Mohameda Salaha, který se na výhře podílel gólem a asistencí.

Velkou kaňkou jsou ale zdravotní problémy dalších tří hráčů. Ze sestavy minimálně na tři týdny vypadl Trent Alexander-Arnold, na tréninku si poté zranění stehenního svalu obnovil gólman Alisson Becker.

Ve včerejším duelu se ale Kloppovi zranili další tří klíčoví hráči. Jako první musel ze hřiště odejít Curtis Jones, který si v souboji s protihráčem poranil kotník. "Dostal ránu do holeně, nebo kotníku. Fakt, že zápas nedohrál, něco znamená, protože on chce hrát vždy a za každou cenu," hovořil manažer Jürgen Klopp na tiskové konferenci.

Ještě v první půli byl vystřídán také Diogo Jota, tedy nejlepší hráč Premier League za měsíc leden. "Z těch tří zranění to vypadá nejhůře. Ještě jsem to neviděl, ale obrázek údajně moc dobře nevypadal. Bude muset na vyšetření a poté uvidíme," pokračoval Klopp.

O půli poté stáhl autora první branky Darwina Núňeze, v tomto případě by ovšem mělo jít o preventivní zásah. "Stáhli jsme ho, protože něco málo pocítil. Ale při všech těch zraněních to bylo dost na to, abychom neriskovali. Přišel Cody a naštěstí vše nadále fungovalo velmi dobře," dodal německý manažer.