Přetahovaná o Wirtze má najít řešení po této sezóně. Ve hře jsou Liverpool a Manchester City

Přetahovaná o služby německé hvězdičky Floriana Wirtze by mohla najít řešení po této sezóně. Ve hře jsou Manchester City a Liverpool. Podle posledních zpráv portálu Fichajes by ale mohl v této sáze uspět klub sídlící na Anfield Road.

Přetahovaná o Wirtze má najít řešení po této sezóně. Ve hře jsou Liverpool a Manchester City

Začátkem minulého týdne šokoval svět německý kouč Jürgen Klopp poté, co potvrdil svůj záměr v létě odejít. Evropská média ihned začala spekulovat, kdo by na jeho křeslo mohl usednout. Velkým adeptem je trenér Leverkusenu Xabi Alonso. Ten byl dlouhou dobu spojován s Realem Madrid, ale na této adrese nedávno prodloužil spolupráci Carlo Ancelotti.

MARODKA PŘINUTILA BAYERN K RYCHLÉ AKCI, PŘIHODIL ČTYŘI MILIONY EUR. ZARAGOZU ZÍSKAL NA HOSTOVÁNÍ, PŘESTOUPÍ V LÉTĚ

Alonso má k Liverpoolu blízko, neboť zde jako hráč působil v letech 2004 až 2009. Pokud by na Anfield Road v létě zamířil, mohl by jej následovat i objekt zájmu Florian Wirtz. Ten patří k významným talentům německé reprezentace a Leverkusen tuší, že jej v létě možná již ve svých řadách neudrží.

Podle listu The Athletic by mohl Liverpool nebo Manchester City vyjít na 60 milionů liber. Wirtz má v Bayeru platný kontrakt do června 2027, proto se očekává, že investice na jeho vykoupení může být i vyšší. V aktuální sezóně se mu výsledkově daří. Naskočil do 26 zápasů napříč všemi soutěžemi a připsal si 8 gólů a 12 asistencí.

Foto: Bayer 04 Leverkusen