Zraněný Alaba trápí Bílý balet. Reakce má být okamžitá a v úvahu připadají čtyři varianty

Zranění se Realu Madrid v této sezóně zrovna nevyhýbají a španělský královský klub po víkendovém zápase s Villarrealem vykazuje dalšího klíčového muže na marodce. Výhra 4:1 je tak oslavována jen částečně, neboť jednatřicetiletý mozek defenzivní řady David Alaba musel nuceně střídat již v první půli. Reakce má být okamžitá a v úvahu připadají čtyři varianty.

Zraněný Alaba trápí Bílý balet. Reakce má být okamžitá a v úvahu připadají čtyři varianty

Rakouský legionář je citelnou ztrátou, která může sehrát výraznou roli v boji o mistrovský titul. Podle deníku Diario AS nechce Real ponechat nic náhodě a již během ledna přivést na San Bernabéu posilu, která vzniklou mezeru alespoň částečně zacelí.

Na užším výběru italského stratéga Carla Ancelottiho figurují hned čtyři kandidáti. Gonçalo Inácio ze Sportingu je obletovaným zbožím, které bylo v uplynulých měsících spojováno například s Manchesterem United. Vnímán je jako jeden z nejlepších defenzivních talentů a ve svých dvaadvaceti letech má celou kariéru ještě před sebou.

NEODSTOUPÍM! XAVI CHCE TRÉNOVAT DÁL, NA CAMP NOU VOLÁ PO LEPŠÍ NÁLADĚ

Ve hře má být také dvacetiletý talent Benfiky António Silva, který se výraznou měrou podepsal pod posledním ligovým titulem. Giorgio Scalvini je talentem Atalanty Bergamo, která se může také strachovat, zda o něj v lednu nepřijde.

Posledním vyhlédnutým kandidátem má být Willian Pacho, který v létě za 9 milionů euro posílil kádr Eintrachtu Frankfurt.

Foto: Real Madrid CF