Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

Erik ten Hag je v Manchesteru United nadále pod obrovským tlakem a dle úterních zpráv z anglických médií již přišel o minimálně polovinu kabiny. Server GiveMeSport se tak předběžně podíval na možné kandidáty, ze kterých by vedení Rudých ďáblů shánělo dlouhodobou náhradu. 

Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

V Manchesteru United to údajně pořádně vře, třecí plochou je stále případ Jadona Sancha a podle mnohých anglických médií přišel manažer Erik ten Hag o podporu kabiny. Něco takového nicméně na úterní tiskové konferenci před duelem s Chelsea odmítl.

"Samozřejmě, že jsou v každém týmu hráči, kteří nehrají nebo hrají méně. Jsou tak méně šťastní, to se ale neliší od jakéhokoliv jiného týmu. Ale ne, žádné problémy mezi sebou nemáme. Své hráče poslouchám a dávám jim příležitost se vyjádřit. Respektuji všechny názory," odmítl spekulace Nizozemec.

Přiživil je ovšem samotný klub, když na tiskovou konferenci odmítl pozvat několik novinářů, kteří v posledních hodinách psali o možném rozvratu v kabině United.

Potíže v kabině United? Před covidem vybral Matič na pokutách přes 2 miliony korun 

"Měli přijít za námi a ne psát a tisknout články za našimi zády. To není správná věc," dodal Ten Hag. Kromě novinek ohledně kabiny se anglická média rozepsala i o možných náhradách za nizozemského stratéga. Tady jsou.