Z porážky můžeme obviňovat jen sebe, soukal ze sebe po dalším nezdaru Pochettino

Statistika je neúprosná - Brentford získal za posledních šest měsíců na Stamford Bridge více vítězství než domácí Chelsea. Hosté podruhé v řadě vyhráli 0:2 a Mauricio Pochettino po střetnutí neskrýval rozčarování.

Chelsea podlehla Brentfordu na konci dubna poměrem 0:2 a od té chvíle získala na své půdě jediné ligové vítězství, konkrétně proti Lutonu. Půlrok zkázy nyní Blues završili právě proti Brentfordu, na svém stadionu padli stejným poměrem a za posledních šest měsíců získal Brentford na Stamford Bridge více výher než svěřenci Mauricia Pochettina.

Ti přitom nezačali zle, skórovat ale nedokázali a právě v první půli viděl zkušený manažer největší problém. "Analýza utkání je jednoduchá. V první půli jsme měli dát gól, což se nestalo. Dominovali jsme, vytvářeli si šance a soupeř nepřešel půlku. Z toho, že jsme neskórovali, ale můžeme obviňovat jen sami sebe," soukal ze sebe nespokojený Pochettino.

Mrzet ho rozhodně mohly i dva inkasované branky. Nejprve hostující Pinnock ve vzduchu předčil Disasiho a Maduekeho, v samotném závěru se pro změnu nechal přehlavičkovat střídající Maatsen. "Inkasovat takové góly? To se nemůže stát, jsou to naše chyby," pokračoval v pozápasovém rozhovoru pro SkySports Pochettino.

Jedním z hlavních důvodů je podle někdejšího manažera Tottenhamu také početná marodka ofenzivních hráčů. "Potřebujeme vyprázdnit marodku. V tuto chvíli nemáme v kádru dostatek střelců. Jackson je mladý a potřebuje čas, aby se do toho dostal," dodal rodák z argentinského města Murphy.