Klubový fotbal je zpět! Souboj gigantů v Itálii, derby v Londýně, Schickův comeback a Ramos vs Real

Klubový fotbal po reprezentační pauze opět odstartoval. Ochutnávky byly fanouškům nabídnuty už pátečními předehrávkami, nicméně hlavní menu se tradičně podává o víkendu. Vybíráme šlágry z Anglie, Itálie, Německa a Španělska, které by vám neměly ujít!

Klubový fotbal je zpět! Souboj gigantů v Itálii, derby v Londýně, Schickův comeback a Ramos vs Real

BITVA O LONDÝN

Oba týmy mohou být v jakékoliv formě a rozpoložení, ale tenhle zápas přitáhne pozornost úplně vždy. Chelsea na domácím Stamford Bridge přivítá Arsenal. A to samo o sobě slibuje ostrý zápas.

Chelsea se po hrozivém startu, kdy v prvních šesti ligových kolech získala jen čtyři body za výhru nad Lutonem a remízu s Bournemouthem, zvedá. V posledních dvou odehraných kolech vyhrála hladce na půdě Fulhamu i Burnley, k tomu v poháru vyřadila Brighton. "Je škoda, že přišla pauza, protože jsme si chtěli uchovat momentum," litoval trenér Mauricio Pochettino.

To Arsenal vstoupí do zápasu jako druhý tým ligové tabulky a aspirant na titul – vždyť porazil i Manchester City, za žádné fráze o budování už se nemůže schovávat. Vzájemná utkání? Z posledních šesti odehraných zápasů vyhrál pětkrát Arsenal!

foto: Arsenal FC