Transferový boulevard: Gunners půjdou znovu po Phillipsovi, Newcastle má sledovat Andersona z Eagles

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Gunners půjdou znovu po Phillipsovi, Newcastle má sledovat Andersona z Eagles

Fichajes: Arsenal se v lednu znovu vrátí k plánu podepsat sedmadvacetiletého anglického záložníka Kalvina Phillipse z Manchesteru City, kterým Gunners chtějí posílit svůj střed pole. 

Football Insider: Newcastle sleduje sedmadvacetiletého dánského obránce Joachima Andersena z Crystal Palace s cílem pokusit se v lednu získat jej na přestup. 

Sport: Barcelona je otevřená možnému prodeji dvacetiletého španělského útočníka Ansu Fatiho příští léto poté, co fotbalista - o kterého má být zájem třeba v Manchesteru United, Arsenalu nebo Tottenhamu - ukončí své stávající hostování v Brightonu.

Marca: Barcelona zahájila jednání s Corinthians o osmnáctiletém brazilském záložníkovi Gabrielu Moscardovi a snaží se předstihnout Chelsea ve snaze o podpis tohoto jihoamerického talentu.

Fabrizio Romano: Sedmnáctiletého brazilského středopolaře Lorrana, který má ve smlouvě s Flamengem výstupní klauzuli ve výši zhruba padesáti milionů liber, jezdí aktuálně pravidelně sledovat skauti Man Utd a Chelsea

Tuttosport: Juventus věří, že se mu podaří uzavřít novou tříletou smlouvu s osmadvacetiletým francouzským záložníkem Adrienem Rabiotem, který měl v létě odmítnout nabídku na transfer do Manchesteru United.

Fabrizio Romano: Vysoce hodnocený sedmnáctiletý anglický  záložník Dan Rigge se chystá podepsat novou dlouhodobou smlouvu ve West Hamu, přestože o něj měly projevit zájem čtyři kluby z Premier League a dva celky z La Ligy. 

Sun: Chelsea jedná s americkými investory o půjčce ve výši půl miliardy liber poté, co během třech posledních přestupových období investovala do hráčského kádru dvojnásobek této sumy.