Transferový boulevard: Pedro Neto stále na v hledáčku Gunners, o Williamse už v Anglii stojí trio klubů

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Pedro Neto stále na v hledáčku Gunners, o Williamse už v Anglii stojí trio klubů

Mirror: Arsenal nadále sleduje třiadvacetiletého portugalského útočníka Pedra Neta z Wolverhamponu a věří, že v nadcházejícím lednu bude správný čas na podpis tohoto fotbalisty.

Givemesport: Dalším fotbalistou na radaru Arsenalu směrem k zimnímu přestupovému oknu má být  devatenáctiletý obránce Sportingu Lisabon a Pobřeží slonoviny Ousmane Diomandé. 

La Repubblica: Sportovní ředitel Juventusu Cristiano Giuntoli prohlásil, že Chelsea nepodepsala třiadvacetiletého srbského útočníka Dušana Vlahoviče protože nepředložila nabídku reflektující požadavkům italského klubu.

Fichajes Arsenal, Chelsea a Tottenham Hotspur mají stát ve frontě na dvaadvacetiletého mexického útočníka Feyenoordu Santiaga Gimeneze.

Sun: Barcelona má údajně šestimístný seznam vytipovaných posil pro lednové přestupové období a z Premier League na něm mají figurovat Jadon Sancho a Anthony Martia z Manchesteru United doprovázeni duem Arsenalu Kai Havertz a Jorginho.

Fichajes: Brighton je vedle Manchesteru United a Aston Villy dalším anglickým klubem který se zajímá o jedenadvacetiletého španělského křídelníka Nica Williamse z Athleticu Bilbao.

Fabrizio Romano: Manchester United v rámci snahy o posílení obrany skautuje třiadvacetiletého francouzského obránce Jean-Claira Todiba z Nice a čtyřiadvacetiletého obránce Edmonda Tapsobu z Burkiny Faso z Bayeru Leverkusen. 

Fichajes: Barcelona je blízko prodloužení smlouvy s šestadvacetiletým nizozemským záložníkem Frenkie de Jongem, o kterého se v několika přestupových obdobích zajímal Manchester United