Transferový boulevard: Sancha by “z vězení” Old Traffordu mohla vysvobodit Barca, Garnacha chce Real

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Sancha by “z vězení” Old Traffordu mohla vysvobodit Barca, Garnacha chce Real

Sport: Barcelona se má zajímat o možnost podpisu třiadvacetiletého anglického křídelníka Manchesteru United Jadona Sancha, který je po rozepři s Erikem ten Hagem na Old Trafford mimo první tým.

Fichajes: Druhým křídelníkem Manchesteru United, který je v hledáčku španělského velkoklubu, je devatenáctiletý Argentinec Alejandro Garnacho, jehož má intenzivně skautovat Real Madrid.

Football Insider: Arsenal zvažuje možný lednový prodej třicetiletého ghanského záložníka Thomase Parteye, přičemž zájem by mohl být v Juventusu.

Mail: Sheffield United po sobotní porážce od Tottenhamu usiluje o příchod svého bývalého manažera Chrise Wildera jako náhrady za Paula Heckingbottoma, jenž během pěti kol Premier League získal jediný bod.

Calciomercato: Liverpool bude v lednu čelit konkurenci Juventusu, pokud se rozhodne obnovit svůj zájem o dvaadvacetiletého francouzského záložníka Borussie Monchengladbach Manu Koneho. 

Hurryiet: Turecké Fenerbahce před nedělním uzavřením domácího přestupového okna zvažuje pokus o třicetiletého portugalského záložníka Andreho Gomese, kterého by se rád zbavil Everton. Alternativou pro Turky pak má být osmadvacetiletý Belgičan Leander Dendoncker z Aston Villy

Teamtalk: Arsenal je blízko k dohodě o nové čtyřleté smlouvě s čtyřiadvacetiletým norským záložníkem Martinem Odegaardem, která hráči zajistí týdenní příjem přesahující dvě stě tisíc liber.

Football Insider: Everton má stále zájem podepsat devatenáctiletého italského křídelníka Leedsu Wilfrieda Gnonta a to i poté, co v létě neuspěl hned s několika nabídkami.