Transferový boulevard: Real si vyhlédl na pravý kraj obrany Jamese, Barca konkuruje severu ve snaze o Williamse

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Real si vyhlédl na pravý kraj obrany Jamese, Barca konkuruje severu ve snaze o Williamse

Diario AS: Real Madrid má vytipovaného třiadvacetiletého anglického obránce Chelsea Reece Jamese jako dlouhodobou náhradu za jednatřicetiletého Španěla Daniho Carvajala a příští léto by se mohl hráče pokusit přivést na San Bernabeu.. 

Marca: Manchester City se v zásadě dohodl na podpisu smlouvy s vysoce ceněným devatenáctiletým argentinským levým obráncem Valentinem Barcem z Boca Juniors.

football.london: Čtyřiadvacetiletý norský záložník Martin Ødegaard a o rok starší anglický obránce Ben White měli podepsat nové dlouhodobé kontrakty s Arsenalem

L'Equipe: Paris Saint-Germain bude v zimním přestupovém období ochoten naslouchat nabídkám na hostování jedenadvacetiletého francouzského zapůjčení útočníka Huga Ekitikeho, o kterého se intenzivně zajímali West Ham a Everton.

Sport: Barcelona se připojila k Manchesteru United a Liverpoolu v honbě za jedenadvacetiletým španělským křídelníkem Athletico Bilbao Nicem Williamsem a měla vstoupit do kontaktu s jeho agentem.

90min: Třicetiletý anglický záložník Jesse Lingard nadále trénuje s West Hamem, nicméně po odchodu z Nottinghamu Forest už měl jako volný hráč obdržet nabídky z Turecka, Saúdské Arábie, Kataru a MLS.

Football Insider: Liverpool nemá v úmyslu ukončit kontrakt s Thiagem Alcantarou, což by dvaatřicetiletému španělskému záložníkovi umožnilo přestoupit do tureckého Trabzonsporu.

Hurryiet: Konyaspor se dohodl na smlouvě s dvaatřicetiletým anglickým křídelníkem Androsem Townsendem, kterému v létě skončila smlouva v  Evertonu.