Transferový boulevard: Gunners jdou jednat s Odegaardem o nové smlouvě, Arabové měli chtít i Richarlisona

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Gunners jdou jednat s Odegaardem o nové smlouvě, Arabové měli chtít i Richarlisona

Sun: Borussia Dortmund zkusí v lednu znovu získat třiadvacetiletého křídelníka Manchesteru United Jadona Sancha, pokud neurovná své spory s manažerem Erikem ten Hagem.

Fabrizio Romano: Arsenal hodlá zahájit jednání se čtyřiadvacetiletým norským záložníkem Martinem Odegaardem o nové smlouvě v klubu. Stávající by měla vypršet v po konci příští sezóny a Norovi zajišťuje týdenní příjem 115 tisíc liber.

Fichajes: Real Madrid má mít zájem o podpis třiadvacetiletého argentinského útočníka Juliana Alvareze z Manchesteru City

Telegraph: Saudskoarabský Al-Ittihad zvažoval, poté co Liverpool odmítl jeho nabídku na Mohamada Salaha, že se pokusí podepsat šestadvacetiletý brazilský hrot Tottenhamu, Richarlisona. 

Football Insider: Newcastle zahájí jednání s jednatřicetiletým švýcarským obráncem Fabianem Schärem o nové smlouvě v St James' Parku. 

Teamtalk: Barcelona údajně zvyšuje svůj zájem o jednatřicetiletého záložníka Arsenalu Jorginha, když jeho “nepřestup” do Turecka v letním přestupovém období má snížit cenu italského reprezentanta. 

ESPN: Liverpool chystá v lednovém přestupovém období přestup dvacetiletého brazilského záložníka Fluminense Andreho. 

Givemesport: Dalším vytipovaným útočníkem na seznamu zimních přestupových cílů Chelsea je dvacetiletý slovinský útočník RB Lipsko Benjamin Šeško.