Transferový boulevard: O Xhaku se zajímají v Allianz Aréně, o Havertze zase na San Bernabeu

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech evropská média.    

Transferový boulevard: O Xhaku se zajímají v Allianz Aréně, o Havertze zase na San Bernabeu

Bild: Bayern Mnichov neočekávaně vstoupil do souboje s Bayerem Leverkusen o podpis třicetiletého záložníka Granita Xhaku, když Švýcar v létě odejde z Arsenalu.

Relevo: Real Madrid překvapivě vedle Harryho Kanea začal usilovat pro posílení útoku o podpis třiadvacetiletého německého útočníka Kaie Havertze, který má být v Chelsea považován za “nepotřebného.”

Sport: Dvaatřicetiletý německý kapitán Manchesteru City Ilkay Gundogan je na pokraji podpisu smlouvy s Barcelonou, když mu na Etihadu skončí tento měsíc smlouva. V hlavním městě Katalánska na něj čeká tříletý kontrakt.

Fabrizio Romano: Newcastle United je nedaleko dohody ohledně transakce v hodnotě šesti milionů liber ohledně přestupu osmnáctiletého gambijského útočníka Yankuby Minteha z dánského Odense BK.

Football Transfer: Arsenal má být dohodnutý se čtyřiadvacetiletým anglickým záložníkem West Hamu Declanem Ricem na osobních podmínkách smlouvy.

Guardian: Pokud West Ham ve středu v pražském Edenu nevyhraje finále evropské Konferenční ligy, propustí manažera Davida Moyese.

Le10Sport: Nováček Premier League Burnley usiluje o dvaadvacetiletého gruzínského útočníka FC Metz Georgese Mikautadzeho, přičemž jeho přestup by angický klub mohl vyjít na 18 milionů liber.

Football Insider: Liverpool se měl dohodnout na splnění výstupní klauzule Alexise Mac Allistera a za čtyřiadvacetiletého argentinského záložníka zaplatí Brightonu cca šedesát milionů liber.