Bez dobré zálohy to prostě nepůjde. Trojlístek kandidátů, který chce Liverpool zlákat během letního okna

Liverpool prožívá rozporuplnou sezónu, co se týče výsledků, ale nic ještě není ztraceno. Družina Jürgena Kloppa však musí své řady během letního přestupového kola okysličit a trnem v oku bude především střed zálohy. Většinu služebně starších středopolařů trápí vážná zranění, některé jména mají klub navíc po sezóně opustit. Podívejme se na trojlístek kandidátů podle portálu Sportskeeda, který by mohl v létě přijít na pomoc na Anfield Road.

Bez dobré zálohy to prostě nepůjde. Trojlístek kandidátů, který chce Liverpool zlákat během letního okna

3) Alexis Mac Allister (Brighton)

Alexis Mac Allister se v posledních dvou letech etabloval mezi nejtalentovanější záložníky Premier League. Sehrál klíčovou roli v umístění Brightonu v minulé sezóně, kterou Seagulls zakončili na devátém místě, což byl vůbec nejlepší dosavadní výsledek tohoto klubu.

Nesmíme ale zapomínat, že se Mac Allisterovi také daří v národních barvách. Argentině pomohl ovládnout světový šampionát v Kataru, proto se o jeho jméno začalo zajímat hned několik pokušitelů. Na Ostrovech se proslýchá, že Liverpool již hráči předložil konkrétní nabídku a čeká na jeho vyjádření.

Foto: AFP