Obrovské nadšení! Fanoušci a Carragher velebí Arnolda: Maximálně De Bruyne je lepší jak on!

Stejná písnička nám letos hraje už minimálně potřetí, přesto fanoušci opět začínají věřit, že se Liverpool herně a výkonnostně vrací. Nejvíce tomu pomohla nové role, do níž byl nasazen pravý bek Trent Alexander-Arnold.

Obrovské nadšení! Fanoušci a Carragher velebí Arnolda: Maximálně De Bruyne je lepší jak on!

Reds před pár dny nejprve remizovali s Arsenalem 2:2, ale nabrali zde velice potřebný impuls, který jim ukázal způsob, kudy by měla vést cesta ven z krize. Právě od této chvile se začínal více do hry zapojovat Arnold, jehož přínos se nejvíce ukázal při následné venkovní demolici Leedsu (6:1) a domácí výhře nad Nottinghamem (3:2). 

Německý stratég dal svému původně pravému krajnímu obránci novou roli. Nyní si nabíhá více do středu zálohy a tvoří hru. Tento tah okamžitě vyřešil všechny potíže, které Liverpool měl ve středu hřiště.

„Tak to vidíte, pokud toho kluka začnete správně využívat, on vám ukáže svoji extratřídu. Konečně to vidím zcela jasně a ten hráč je řešením všech problémů, které jsme měli v záloze,“ nechával se unášet Jamie Carragher ve studiu stanice Sky Sports.

„Tak moc excelentních tvůrců na světě moc není. Zejména takhle kvalitních. Trent nepochybně patří mezi tři nejlepší na světě. Já osobně bych se nebál říct, že lepší je už jenom maximálně Kevin De Bruyne, nikdo jiný,“ žasl bývalý stoper Liverpoolu.

„Uvidíme, co Jurgen vymyslí v létě, ale rozhodně má o problém méně. Klidně by mohl koupit nového pravého beka a Trenta přesunout natrvalo do zálohy. Jeho talent spočívá v kreativitě, čehož musí být využíváno,“ zněla Carragherova rada.