Semafor F:NL. Nadílka Varnsdorfu, slabé béčko Slavie i vykřičník v Příbrami

Poněkud netradičně se ve středu odehrálo kompletní kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. A poodkrylo, jak na tom kdo je. Například béčka pražských S ukazují opačný progres, na severu Čech zase byla vidět parádní kanonáda.

Zelená – sedm kulí ve Varnsdorfu

Jako blesk z čistého nebe – asi tak lze nahlížet na skóre, které se událo ve Varnsdorfu. Jihlava tam sice dokázala vstřelit dvě branky, nicméně domácí kontrovali hned sedmkrát.

První branka přitom padla až v pětadvacáté minutě. Do kabin se šlo za stavu 2:1, ale ani tak nic nenasvědčovalo tomu, co se stalo po půlce.

Domácí během patnácti minut nastříleli pět branek a gól Justin Araujo-Wilson v závěru byl pro Jihlavu slabou náplastí. Za Varnsdorf zapsala hned trojice hráčů dvougólový zápas.

„Po změně stran nám tam spadlo úplně všechno. Do čeho jsme kopli, to skončilo v brance. Nakonec z toho bylo sedm branek,“ usmíval se nevěřícně po zápase asistent trenéra Holeňáka Petr Papoušek.