Rušení účtů i slzy. Co se řeší po nečekané porážce Kohoutů?

V Tottenhamu to ideálně neklape ani po odchodu Antonia Conteho. Kohouti v domácím prostředí senzačně nestačili na Bournemouth, nedorovnali Newcastle s Manchesterem United a Liga mistrů pro příští ročník se vzdaluje. Po porážce se navíc řeší nejenom ztráta tří bodů, ale i nefotbalové věci. Které?

Porro si po chybě zrušil sociální sítě

Od Pedra Porra se v Londýně očekávalo rozhodně více. Zatím si ale mladý španělský záložník v Tottenhamu zvyká, a ačkoliv v lize vstřelil jednu branku a na jednu také přihrál, ve včerejším utkání proti Bournemouthu rozhodně nezářil.

Naopak, svou chybou se výrazně podepsal pod druhou trefu hostů, což mělo za následek nečekané vyústění. Třiadvacetiletý Španěl si krátce po skončení střetnutí deaktivoval své účty na Twitteru a Instagramu. A to z naprosto jasných důvodů - aby se vyhnul nadávkám a výhrůžkám na svou osobu.

Sánchez byl dvakrát střídán. Fanoušci jej vypískali

Nepovedený den má za sebou obránce Kohoutů Davinson Sánchez. Utkání začal na lavičce, ale už v 35. minutě musel nahradit zraněného Clementa Lengleta.

I Sánchez se ale podílel na druhé trefě Bournemouthu a následně přišla sprška od domácích fanoušků. Ti na Sáncheze začali pískat a pokračovali v tom, kdykoliv se kolumbijský fotbalista dotkl míče.

Vše dovršil manažer Christian Stellini, který Sáncheze o sedm minut později vystřídal. Sánchez pobyl na hřišti jen třiadvacet minut a na lavičce byl následně spatřen, kterak si obličej schovává v dlaních.

Proč nedostává Danjuma více prostoru?

V Bournemouthu zářil, vynikající výkony předváděl i ve Villarrealu. A tak si Tottenham v zimě pořídil Arnauta Danjumu s tím, že ofenziva týmu bude podstatně kvalitnější. Danjuma skóroval hned ve svém prvním utkání za Tottenham, když na konečných 0:3 ukončil střetnutí FA Cupu proti Prestonu.

Jenže od té chvíle vysedává Danjuma na lavičce a herní vytížení je u Nizozemce téměř nulové. Do sobotního klání proti svému bývalému týmu se Danjuma objevil jen ve čtyřech zápasech a odehrál pouze 44 minut.

Proti Bournemouthu odehrál 33 minut a zařídil Kohoutům vyrovnání na 2:2. A fanoušci londýnského celku už se začínají ptát, proč Danjuma nedostává daleko více šancí.

Třetí gól pro Richarlisona. Opět z ofsajdu

Kapitola sama o sobě. Během čtyř sezón v Evertonu nasázel Richarlison 43 ligových branek, ale v Tottenhamu je Brazilec snad zakletý. V Lize mistrů se sice již dvakrát stihl prosadit, ale na ligovou branku v Londýně čeká.

Richarlison odehrál dvacet střetnutí v Premier League a skóroval třikrát. Naposledy právě proti Bournemouthu. Jenže všechny jeho branky byly odvolány kvůli ofsajdu. Začíná tak být čím dál pravděpodobnější, že Richarlison poprvé ve své kariéře vyjde v ligové sezóně střelecky naprázdno.