Transferový boulevard: Real si na Haalanda rok počká, Spurs už loví Nagelsmanna

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Real si na Haalanda rok počká, Spurs už loví Nagelsmanna

AS: Real Madrid obnovil "operaci Haaland" s cílem podepsat norského útočníka v roce 2024, kdy údajně vstoupí v platnost klauzule v Norově smlouvě s Manchesterem City ve výši 212 milionů liber.

Football.london: Tottenham by mohl využít překvapivého vyhození Juliana Nagelsmanna z Bayernu Mnichov a obrátit se na mladého německého odborníka jako na náhradu za Antonia Conteho, který zřejmě klub Premier League opustí. 

90min: Chelsea, Manchester City a Newcastle United zvažují možnost získání devatenáctiletého anglického křídelníka Samuela Ilinga-Juniora, který aktuálně prokazuje svůj talent v mládežnických strukturách italského Juventusu. 

Sun: Pětadvacetiletý anglický útočník Marcus Rashford počká s podpisem nové smlouvy v Manchesteru United až do momentu, kdy bude jasno o nových majitelích klubu.

Sport: Arsenal je vedle Leedsu, AC Milán a Sevilly dalších klubem ve frontě na podpis osmnáctiletého španělského křídelníka Barcelony Iliase Achomacha. 

Teamtalk: Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp bude v létě usilovat o jedenadvacetiletého defenzivního záložníka Khephrena Thurama, který prožívá průlomovou sezónu v Nice..

Football Insider: Everton se v létě pokusí zbavit a nabídne tak k prodeji šestadvacetiletého francouzského útočníka Neala Maupaye. 

Football Insider: Dalším útočníkem, který by mohl změnit působiště je Che Adams ze Southamptonu, o kterého se má zajímat Leeds, a jež bude tlačit na odchod z jihu Anglie pokud by Saints sestoupili z Premier League.