Transferový boulevard: Conte stříhá metr posledního týdne, Odegaard s Gunners do roku 2030?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Conte stříhá metr posledního týdne, Odegaard s Gunners do roku 2030?

Telegraph: Tottenham tento týden odvolá italského manažera Antonia Conteho a do konce sezony tým pravděpodobně povede jako dočasný manažer jeho bývalý hráč Ryan Mason. 

Wall Street Journal: Zájemce o Manchester United Sir Jim Ratcliffe prohlásil, že za klub z Old Trafford nehodlá zaplatit přemrštěnou cenu a nebude se pouštět do žádných nabídkových dostihů.

Football Transfers: Arsenal je připraven nabídnout čtyřiadvacetiletému norskému středopolaři Martinu Odegaardovi novou smlouvu, která by jej v klubu v ideálním případě udržela až do roku 2030.

Telegraph: Newcastle United se v létě pokusí získat záložníka Manchesteru United Scotta McTominaye a šestadvacetiletý skotský reprezentant je údajně možnému přestupu nakloněn.

Mail: Arsenal, Tottenham a West Ham sledují talentovaného útočníka Red Bullu Salcburk Noaha Okafora, s tím že dvaadvacetiletému švýcarskému reprezentantovi končí příští léto smlouva.

Mirror: Jeho jméno je spojováno prakticky s každým týmem, který hledá brankáře, třicetiletý gólman Emiliano Martinez, jež v listopadu s Argentinou vyhrál mistrovství světa, trvá na tom, že chce v Aston Ville pokračovat i po letošní sezóně.

ESPN: O sedmadvacetiletého bývalého záložníka Manchesteru United Andrease Pereiru, aktuálně hrajícího za Fulham, se zajímá Chelsea, která v Brazilci vidí potenciální náhradu za o tři roky mladšího Masona Mounta. Ve snaze podepsat Brazilce však bude čelit konkurenci Atlétika Madrid a Paris St-Germain. 

Fabrizio Romano: Liverpool zvažuje alternativu, podle které by v létě mohl prodat brankáře Caoimhina Kellehera a záložníka Fabia Carvalha.