Slovácko sází na prověřené zkušenosti. Reinberk, Hofmann a Kalabiška z jeho kádru hned tak nezmizí...

Slovácko, které je v tabulce opět na své "tradiční" čtvrté pozici, si tento týden pojistilo služby trojice zkušených opor a členů základní sestavy. 

Slovácko sází na prověřené zkušenosti. Reinberk, Hofmann a Kalabiška z jeho kádru hned tak nezmizí...

Obránci Petr Reinberk a Stanislav Hofmann prodloužili s prvoligovým klubem z Uherského Hradiště smlouvu do 30. června 2025, další zadák Jan Kalabiška uzavřel o rok kratší nový kontrakt. 

Reinberk od začátku kariéry působí ve Slovácku, jehož je odchovancem. Třiatřicetiletý pravý bek dosud odehrál v lize za tým z Uherského Hradiště 289 zápasů a zaznamenal 10 branek. Vloni dvěma góly přispěl k vítězství Slovácka ve finále domácího poháru nad pražskou Spartou.

Hofmann působí ve Slovácku od roku 2012. Dvaatřicetiletý stoper, který koketoval v loňském roce s možným odchodem do zahraničí, k němuž ovšem nedošlo, má na kontě  205 ligových duelů, v nichž dal 18 branek.

Kalabiška přestoupil do Slovácka v létě 2018. Šestatřicetiletý levý bek či záložník dosud v české lize nastoupil k 251 utkáním a dal 29 gólů. Neratovický odchovanec hrával i za Příbram, Brno, Mladou Boleslav a Karvinou, v sezoně 2014/15 se stal nejlepším střelcem slovenské nejvyšší soutěže.

Kozel ví, co ve mně má. Očekává, že budu tvrdě makat a pomůžu mladším, hlásí po přestupu Ndefe