Lingard v Nottinghamu nehraje a už plánuje život po kariéře. Chce se věnovat herectví!

Ofenzivní záložník v novém roce ještě za Nottingham Forest do Premier League kvůli zranění nezasáhl, proti Bournemouthu se nicméně objevil alespoň na soupisce Stevena Coopera a odseděl celý zápas na lavičce.  

Lingard v Nottinghamu nehraje a už plánuje život po kariéře. Chce se věnovat herectví!

Bývalý hráč Manchesteru United a současná hvězda Nottinghamu Forest Jesse Lingard prozradil, že sní o tom, že se stane hercem. Hráč, který si zahrál třeba i ve West Hamu a v minulosti prošel závislostí na alkoholu přiznal, že by se po konci fotbalové kariéry rád věnoval komediím nebo animovaným filmům. Ofenzivní hvězda Nottinghamu Forest však připouští, že než bude obsazen do velké produkce, bude muset dostat pár lekcí. A nastínil taktéž plány na přestěhování do Hollywoodu.

"Chci být prostě šťastný a dělat věci, které mě šťastným dělat budou," prohlásil v podcastu Diary of CEO třicetiletý Lingard. "Po fotbale se chci věnovat herectví. Možná začnu dělat něco jako dabéra, animátora. Budu muset chodit na hodiny herectví - to jsem ještě neudělal. Prostě miluju filmy. Vždycky jsem byl velký milovník filmů. A podílet se na nějakém filmu nebo seriálu by bylo úžasné,” dodal Lindgard. Zároveň připustil, že se potřebuje výrazně zlepšit v řadě aspektů dramatického umění. “Myslím, že nejdřív začnu v komediích. A pak by mohly přijít role ve filmech jako byly třeba Interstellar či Inception. Ale to bude chtít čas,” popsal Lingard své plány..

Dvaatřicetinásobný anglický reprezentant se též otevřeně vyjádřil ke svému bulvárem v minulosti propíranému problému s alkoholem. Tomu ve zvýšené míře propadl během sezony 2019-20  "aby se pokusil zbavit bolesti," když byl fanoušky United tvrdě kritizován a zároveň se potýkal s rodinnými problémy včetně těžkých depresí své matky. "Pil jsem před spaním, dával jsem si noční drink," řekl. "Když se teď ohlédnu zpátky, říkám si: 'Proč jsem to dělal? Ale potřeboval jsem něco, čím bych se pokusil zbavit bolesti."