Máme nějaké nabídky z Anglie, přiznává šéf Atlética a nevylučuje prodej mladé hvězdy

Ředitel Atlética Madrid Miguel Ángel Gil Marín veřejnosti potvrdil, že se již teď na Joaoa Felixe začíná stát dobrá fronta. Zájem je především z Anglie.

Máme nějaké nabídky z Anglie, přiznává šéf Atlética a nevylučuje prodej mladé hvězdy

Felix přišel do hlavního města Španělska v létě roku 2019 z Benfiky za astronomickou částku 100 milionů euro. Atlético obětovalo takové peníze, jelikož z hráče cítilo vysoký potenciál. A nebylo samo.

Ačkoliv měl Felix své dny, plně se v Madridu neprosadil. Mluví se o tom, že zejména jeho výkony nebyly konzistentní, a jakmile se objevily problémy s vedením, nemusel klub dvakrát váhat, když se měl rozhodnout, zdali má hráče prodat.

„Joao je top hráčem, který když chce, umí předvádět opravdu špičkové výkony, ale pravdou je, že se jeho vztahy s námi bortí,“ sdělil Miguel Ángel Gil Marín novináři Fabriziu Romanovi.

„Myslíme si, že dává absolutní smysl, pokud zvážíme nabídky za jeho přestup. Samozřejmě bych preferoval, kdyby u nás pokračoval, ale jak už jsem řekl, harmonie mezi námi není zrovna nejlepší.“

A jak zní jména potenciálních zájemců? „Největším je nepochybně Manchester United, sekunduje Chelsea a přidává se Newcastle nebo Juventus,“ informuje Fabrizio Romano, který podotýká, že vše bude záležet hlavně na penězích. Kdo nabídne nejvíce?